Centralka Teleopieki – główne urządzenie

Home / Urządzenia / Centralka Teleopieki – główne urządzenie
Centralka Teleopieki – główne urządzenie

 

Centralka wraz z tzw. Guzikiem życia (na opasce lub wisioru) to najważniejszy element systemu TELEOPIEKI, który jest montowany w domu podopiecznego/nej. Centralka poza stałym połączeniem z przyciskiem alarmowym, posiada także bardzo czuły głośnik i mikrofon, dzięki którym podopieczny/a może rozmawiać z teleopiekunem czy innym specjalistą w trybie głośnomówiącym w każdym miejscu swojego domu. Bo to urządzenie domowe!

Centralka z Guzikiem życia może działać na istniejącej w domu linii telefonicznej stacjonarnej (wersja analogowa przekaźnika), jednak w projekcie zaplanowano podłączenia GSM na zakupionych dla podopiecznych kartach SIM.

Guzik życia posiada własną baterię, która wystarcza na 3-5 lat użytkowania bez wymiany, zatem nie wymaga ładowania. W przypadku wyładowywania się baterii informacja o tym fakcie jest wysyłana automatycznie do Centrum Teleopieki.
Bardzo ważne jest, by Guzik życia – czy to na opasce, czy na wisiorku – mieć zawsze przy sobie. Także podczas snu i w kąpieli (jest wodoodporny). Tylko posiadanie go przy sobie może przyczynić się do efektywnego użycie w czasie zasłabnięcia, upadku czy innych zdarzeń nagłych.
Urządzenia są przez nas testowane i zatwierdzone do użytkowania w profesjonalnej teleopiece. Urządzenia są przekazywane uczestnikom na czas ich udziału w projekcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content